Hizmetlerimiz

Atölye ve Eğitimler

Kaizen Nöropsikoloji olarak hedeflerimizden bir tanesi de klinik nöropsikoloji alanının ülkemizdeki bilinirliğine ve bu alandaki uygulamaların yaygınlaşmasına destek olmak. Dolayısıyla hem bu alan ile ilgilenen ve akademik kariyer düşünen öğrenciler için, hem de beyin sağlığını koruma adına bir adım atmak ve sağlıklı bilgi almak isteyen bireyler için atölye ve eğitimler gerçekleştiriyoruz.

Ücretsiz Bilgilendirme Etkinlikleri

Aralıklı olarak, fırsat buldukça ücretsiz bilgilendirme etkinlikleri ile klinik nöropsikolojinin teori ve uygulama alanlarını tanıtmaya çaba harcıyoruz. Hem ekibimiz hem de dışarıdan iş birliği yaptığımız alanında uzman kişiler online olarak sunumlar gerçekleştiriyor, katılanların sorularını cevaplıyor ve bilgi paylaşımında bulunuyoruz. Bu etkinliklerden haberdar olabilmek için e posta bültenine abone olabilir, web sitemizin “duyurular” bölümünü sık sık ziyaret edebilir ve Instagram sayfamız üzerinden bizi takip edebilirsiniz.

Yüksek Lisans Atölyeleri ve Klinik Nöropsikoloji Eğitimleri

Klinik nöropsikoloji alanına ilgi duyan ve bu alanda akademik kariyer planlayan öğrenciler için eğitim ve atölyelerimiz deneyim paylaşımı, teorik bilgi paylaşımı, eğitim sürecine dair bilgilendirmeler, soru-cevap ve zengin içerikler ile aralıklı olarak açılmaktadır. Güncel atölye ve eğitimlerimizden haberdar olmak için e posta bültenine abone olabilir, web sitemizin “duyurular” bölümünü sık sık ziyaret edebilir ve Instagram sayfamız üzerinden bizi takip edebilirsiniz.

Sağlıklı Beyin Atölyeleri

Atölyelerimizde yalnızca öğrenci grubunu değil, beyin sağlığını korumak isteyen bireyleri de düşündük ve sağlıklı beyin atölyeleri de planladık. Bu atölyelerde çevresel etkenleri kontrol ederek demans gibi durumları en aza indirgemek, beynimizi sağlıklı tutmak için neler yapabiliriz sorusunu zengin içerikler ve bilgilendirmeler ile cevaplıyor olacağız. Sağlıklı Beyin Atölyeleri’nden haberdar olmak için e posta bültenine abone olabilir, web sitemizin “duyurular” bölümünü sık sık ziyaret edebilir ve Instagram sayfamız üzerinden bizi takip edebilirsiniz.

Scroll to Top